Sprinter

Shitet nga: besi 14 Tet 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ne gjendje Shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim