Stayer viti 90 4x4

Shitet nga: Burhan 11 Dhj 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shese kamion stayer me kiper me dat 25 kosove oshte flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim