Steyr kamion -96

Shitet nga: Orhan 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR   7 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni shum shum ngjendje tmire gom dimri trejj ju gartojj sap ka ardh ks nddrim mundshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim