Tafi

Shitet nga: Xxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes tafi negjedje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim