Tam 6X6

Shitet nga: Mendriti 08 Jan 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni terjek me 3 akset ka kran gjitha funksjonale i qlajmrum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim