Traktore per heqjen bores

Shitet nga: Burhan 19 Dhj 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Traktore per heqjen e bores gjendje profekte sa ka ardh nga austria oshte Benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim