UU SHITT - Mercedes Benz Sprinter 313 CDI

Shitet nga: Sylejmani 06 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MERCEDES BENZ SPRINTER 313 CDI I SAPO ARDHUR NGA CH VITI 2001

EXTRA

FRIZ MRENA
AUTOMATIK
MBYLLJA MBRAP ME LIFT + DEREN ANASH
188.000 KM
GOMA TE REJA
STANDHEIZUNG

ETJ.. PER MA SHUM INFO NA KONTAKTONI NE KETE NR ...
VIBER 0038649 55 10 77 OSE 00386 49 23 02 55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim