VW T4 2.5

Shitet nga: gazmend gashi 07 Gsh 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makina esht e ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir teknike viti 2001 2.5 TDI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim