Vinç Auto Kran

Shitet nga: bg 31 Tet 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vinçi eshte ne gjendje te rregullt ne te gjitha aspektet pra eshte funksional ne gjendje te shkelqyer, eshte i mirembajtur me servise te rregullta.
Pesha maksimale per ngritje: 35 ton,
Lartesia maksimale per ngritje: 34 metra,
i ardhur nga Zvicra,
i doganuar.
Çmimi sipas marreveshjes.

Numrat kontaktues:
044-639-384
049-639-250
044-623-999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim