Volvo (rokopaq) EC 240 NLC me zingjir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Valoni 18 Jan 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Volvo EC 240 NLC
Viti 2001 125 kw
25ton pesha
Me zingjir
15 mi h
E sapo ardur nga jasht
Ne gjendje shum te mir
Me fatur te regullt me TVSH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim