Volvo (rokopaq) EC 240 NLC me zingjir

Shitet nga: Valoni 17 Jan 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Volvo EC 240 NLC
Viti 2001 125 kw
25ton pesha
Me zingjir
E sapo ardor nga jasht
Ne gjendje shum te mir
Me fatur te regullt me TVSH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim