Volvo 240

Shitet nga: Xxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Volvo Ec 240 B viti 2003 26 ton ne gjendje pune shum te mir me shpejt nrruse prej kabine klima automatik po sa iardhun nga gjermonij Qmimi sipas marrvejshjes 0441803390

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim