Wolfsvagen cdi

Shitet nga: astrit dreshaj 30 Sht 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet ne qjendje shum te mir me servis te kryer per me shum na kontaktoni ne numrin e telefonit 045693819 dhe ne ket number me viber+37745623124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim