Wv Transportus

Shitet nga: Vw 19 Jan 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Per me shum kontaktoni ne nr 044257242
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim