frigo

Shitet nga: alush 14 Jan 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
FRIGO OSHTE NE GJENDJE TE MIRI PUNONE MIRI FTOFE DERI -30.C
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim