iveco 29/ viti 2008 isapo ardhun klim tempomat

Shitet nga: sahit 20 Jan 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco sa po ardhun nga zvicrra tip top.klim tempomat etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim