iveco 35c12dail , viti 2005 me dugan

Shitet nga: eminent 15 Jan 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet iveco 35 c 12 dailz , viti 2005 me dugan te paguar , km 19067 , asht shum ne gjendje te mir,gumat ika skur mejpas treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim