iveco kamion

Shitet nga: alush 12 Tet 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamion iveco shum ne gjendje te mir viti i prodhimit 1998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim