kamijon MAN

Shitet nga: alush 14 Jan 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MAN 6100 kamijoni oshte ardhur nga gjormonija i doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim