kamijon RENAULTE

Shitet nga: alush 12 Tet 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Renaulte ne gjendje te miri iadhure preje gjormonije i doganuar viti prodhimi 1993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim