kamijon Renaulte

Shitet nga: alush 14 Jan 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
RENAULTE TIP 160 I ARDHUR NGA GJORMONIJA DOGANUAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim