kamijon iveco

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: alush 14 Jan 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
IVECO 60-E-12 KAMIJONI NEGJENDJE TE MIRI IARDHUR NGA GJORMONIJA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim