kamion

Shitet nga: Shefqet Kurtaj 17 Mar 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR   30 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES URGJEND
kamion volvo 1997 FH12.420 ABS Frenim-10000
RIMORKIO KIPER 1999 3aks, 2akset e para i
ngriten ABS frenim 5400 pesha gomat 90% te mira) materiali alumin 12000
cisterna 1994 3ax aksi i par ngritet eko mbushje volometer digital abs frenim 11000
cisterna 1993 3ax aksi i par ngritet eko mbushje volometer digital abs frenim 13000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim