kamjon 913 shitet urgjent

Shitet nga: merrjep 27 Dhj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjonin 913 viti 1983 rks i qlajmruar pa denim ne gjendje shum te mir te kaluara vetem 164..000 me hibibin podi alumin timoni hidroulik goma te mira i pa amortizuar i garazhuar nuk ka punuar ne kss osht shum ne gjendje te mir. Servisin e ka te kryer .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim