libherr 550 L.

Shitet nga: blerim 27 Shk 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
libherr 550 L,viti 2007, i posa ardhur nga Gjermania.Ne gjendje te mirë pune,ka vetem 7500 ore punë...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim