libherr 566 l

Shitet nga: blerim 05 Dhj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
libherr 566 viti i prodhimit 2007 posa i ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim