libherr 566 viti 2007

Shitet nga: blerim 27 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
libherr 566 viti 2007,i ardhur nga Gjermania në gjendje të mirë pune,14500 orë pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim