libherr 934

Shitet nga: blerim 05 Dhj 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
libherr 934 viti i prodhimit 2001 oret e punes 12000 i ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim