libherr cat 318 E

Shitet nga: blerim 27 Shk 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
libherr cat 318 E 12000 ore pune viti 2001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim