mecedes vito 109cdi FRIGORIFER

Shitet nga: sabit 09 Gsh 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 999 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
friguriferi asht me a test evropian me cartifikat,asht ne gjendje te mir,me targa sllovene.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim