mercedes sprinter

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: eltoni 28 Jan 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet citroeni berlingo frigo viti 2006ne gjendje shum te mir i ardhur. nga ch tel 044 049 220329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim