scania

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: scania 24 Jan 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
scania 143h 500ps 6x4 ne gjendje shum te mir teknike posedon retarder-intarder klim abs asr gjama elektronik goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim