shes kamjonin 80-13 miller kiper

Shitet nga: arditi 02 Tet 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin iveko 80-13 miller kipper orgjinal usht ne gjendje shum temir per mashum info kontaktoni Ne nr 044336044 mundesi ndrrimii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim