shes hibobinen 400 euro e ardhur nga gjermania

Shitet nga: kujtimi 10 Tet 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes hibobinen 400 euro e ardhur nga gjermania 044825678 045714909 24 W
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim