shes kamijon 609 mercedes

Shitet nga: idriz 15 Shk 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamijon mercedes ne gjendje shum te mir rigjstrim ka hala vitin e prodhimit e ka 1993 kiper esht gjendimi ne klin na thirrni ne viber 044845854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim