shes mercedesin 8.14

Shitet nga: lorand 15 Maj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes mercedesin 8.14 ne gjendeje te mir, viti i prodhimit 1985,i qlajmruar,bejm edhe ndrrime , me pikap, ose kamjonet te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim