shes rinorkion

Shitet nga: beqa 03 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkion.nga zvicrra ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim