shitet renaulti kiperash 1800

Shitet nga: renault 03 Mar 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet renaulti kiperash I qlajmruar urgjent viti prodhimit 1990 045916576
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim