u shit flm

Shitet nga: sahit 06 Jan 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Pezhoja osht ne gjendje prefekte. Tip top.sod e ardh ne nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim