u shit flmm

Shitet nga: sahit 14 Dhj 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinteri osht shum ne gjendje trregullt.ftofja gjithashtu edhe me rrym.per ma zgjanimisht thirrem ne tel Öse viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim