u shit flmm

Shitet nga: sahit 14 Dhj 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinteri osht ne gjendje prefekte.i sapo ardhur nga zvicrra dupllak gjatsi e sanekit 415m,me 210.me hebebin.per ma zgjanimisht thirrem ne tel.ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim