SHITET ME MARRVESHJE

Shitet nga: Genti Dje 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
SHITET ME MARRVESHJE KAMIONI MERCEDES-BENZ ME 240.000 KM , TIPI Sprinter , VITI I PRODHIMIT 2006 ME DY DYER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim