OKAZJON JCB 3CX 4x4

Shitet nga: met 09 Tet 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR   11 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
SHITET jcb 3cx ne gjendje shum te mir. me teleskop. hapje dhe zjatje gomat ne gjendje te mir cmimi me marrveshje ne gjendje te mire gjindet ne shiperi 8500 euro MUNDESI NDERRIMI
cel 0055 0685564114
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim