Bager YANMAR

Shitet nga: Isni Pantina 20 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
Shes bagerin YANMAR. Viti i prodhimit: 27.10.2004. Eshte ne gjendje te rregullt. Ka 3 korpa: 120cm, 60cm edhe 30cm. Per me shum informata kontaktoni ne numrat e telefonit: 044/214-133 dhe 049/214-133.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim