Bageri JCB 86

Shitet nga: bexhet 12 Tet 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
shes bagerin ka 3 korpa tjera ka dhe pjes rezerv per me shum informata kontaktoni nr: 044192442
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim