Frez per prerjen e granitit dhe mermerit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: elsa group 08 Tet 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
shitet freza për prerjen e granitit dhe mermerit e cila është ne gjendje shum të mir,freza është automatike dhe është shum e let per tu perdorur,gjethashtu freza ka tavolinën e cila leviz lart,posht dhe nga 0 shkallë deri ne 90 shkallë e cila lehteson vendosjen e granitit ose mermerit.vlen te ceket freza është shum pak e perdorur . QMIMI ME MARRVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim