Kamioneta ne shitje

Shitet nga: Daut SADIKU 13 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
Shes kamioneten e perdorur per transportin e mallerave dhe e pershtatshme per veprimtari tjera punuese si ne ndertimtari
Automjeti ngarkues eshte i vitit 1996 dhe eshte e doganuar dhe ka te kryer edhe homologimin

Pres bleres serioz dhe nderrime nuk bej
Mund te kontaktoni edhe ne viber +49 17610018393 Sahit Sadiku
Mund te kontaktoni edhe personin shites ne Kosove 044742026 Daut Sadiku
Mjetin mund ta shiqoni - Adresa eshte afer shkolles se mesme ekonomike Ali Hadri Pejë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim