Kompresor i firmes Atlas

Shitet nga: ardi 24 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
Kompresor ne gjendje shume te mire, i pa perdorur ne Kosove, ka dy dalje, dy klipesh, ka qekiq te modelit te ri, fleks me ajer, hillt te vogel me ajer, dhe posedon dokumenta te rregullta dhe dogane te paguar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim