Kran hiab

Shitet nga: Nori 05 Pri 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
Shes kranin hiab me korp dhe rrotor ne gjendje perfekte 044763851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim