Kran palfinger pk 17500 performance viti 2000

Shitet nga: auto aksi 04 Gsh 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
shitet kran palfinger pk 17500 i vitit 2000 me 4 dalje idhaulike me kembe idhaulike apija bydjja ne gjendje shum te mire .pab max 7500 kg dhe ne 15 metra ne daljen e 4 ngre 1250 kg .jemi ne sherbimin tuaj per cdo lloj kerkese .ne ofron cilesi dhe garanci.00355682004563-00355684013373.ne facebook Auto S-I .imail autosi.al
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim